+90 (312) 431 78 96 | +90 (505) 287 30 20


LTC English Çocuklar için Yaz Okulu

İngiltere | 2087 kez incelendi.
Değerlendirme 10 / 6

Okul Detayları

Çocuklar için Yaz İngilizce Okulu (10-17 yaş grubu)

LTC yaz döneminde çocuklar için 2 seçenekli eğitim sunmaktadır. Bunlar;

1- Standart Yaz İngilizce Okulu (10-17 yaş grubu için)

2- Yarı Yoğun Yaz İngilizce Okulu (14-17 yaş grubu için)

Standart yaz İngilizce kursunda haftalık 20 ders (15 saatlik) eğitim verilmektedir.

Yarı-yoğun İngilizce kursunda haftalık 24 ders (18 saatlik) eğitim verilmektedir.

Başlangıç düzeyinden ileri düzeye kadar İngilizce eğitim alabilirsiniz.

LTC Eastbourne okulu 18 yüzyıldan kalma tarihi bir binada, Eastbourne şehir merkezine yakın olan bir konumda eğitim vermektedir.

Öğrenciler okulda tarihi bir binada ve 10 hektarlık yemyeşil bir alanda keyifli vakit geçirmektedirler.

10-16 yaş grubu öğrenciler okulun rezidans tarzı yurtlarında konaklama imkanı bulmaktadırlar.

13 yaş ve üstü öğrenciler ise Aile yanı konaklama imkanı bulmaktadırlar. Genellikle 17 yaş grubu Aile yanı konaklamayı tercih etmektedirler.

Okul; her gün öğleden sonraları aktiviteler düzenlemektedir. Bunun yanında belli günler yarım gün gezi ve Cumartesi günleri de tam gün geziler düzenlemektedir.

Yaz İngilizce kursuna katılım yaşı en fazla 17

Sınıflar en fazla 16 kişiliktir.

Eğitim süresi 1-10 hafta arası değişmektedir.

 

 

 

 

Okul Hakkında detaylı bilgi için okulun web sitesini ziyaret ediniz.

 

Kayıt ve daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişim kurunuz. 

Telefon: +90 312 431 78 96

Mobil: + 90 505 287 30 20

E-mail: info@candelasegitim.com


Fotoğraflar


Videolar


Yorumlar

Yorum Ekle
10 / 6(1 değerlendirmeye göre.)
İngiltere | Sertifika

Ahsen İrem Uslu

Öncelikle, Akın Hoca'ya ve Cankutay Bey'e İngiltere'de dil öğrenimi için yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Aileme ve bana her zaman sevecenlikle yaklaştılar ve her konuda yardımcı oldular. Özellikle konaklama, vize ve Chester'daki gideceğim okul hakkında gerekli her türlü bilgiyi öğrenmemde bana kolaylık sağladılar. Onların güveni ve desteği sayesinde Chester'da bu yaz hem dil öğrenimimi geliştireceğim hem de yeni kültürlerle ve insanlarla tanışacağım. İyi ki Akın Hocayla ve ekibiyle tanışmışım. Ayrıca, İngiltere'ye gittikten sonrada yeni yorumlarda bulunacağım ve resimler paylaşacağım.

İngiltere | Sertifika

Yasel Uslu

Merhaba Arkadaşlar sizlere buradan bir kız babası olarak tekrar dan sesleniyorum 2017 yılında kızım Walt Disney World ICP programına katılmış ve bu programdan fazlasıyla memnun kalmasıyla birlikte çok büyük tecrübeler ve anılarla dönüş yaptı. Bu sene de IELTS eğitimi almak üzere İngiltere/Chester’i seçtik bu süreç esnasında bizlere her türlü desteği veren değerli Hocam Akın Bey, Gözde Hanım, Cankutay Bey’e sonsuz teşekkürler Candelas International Academy artık ailemizin bir parçası olarak görüyoruz ve eğitim hayatımızı Akın Demir hocamın tavsiyeleri eşliğinde yönlendiriyoruz. Güvenli eller de bu yolculuğa devam ettiğimiz için çok mutluyuz tekrar dan Akın Bey önderliğinde verdikleri katkılardan dolayı Candelas International Academy çalışanlarına teşekkürlerimi bir borç biliyorum.

İngiltere | Yabancı Dil

Uğur Yolaç

4 haftalık İngilizce kursu için İngiltere'ye Liverpool'a gittim. Tabii ki Candelas eğitim ve Cankutay beyin organizatörlüğünde her şey daha kolay oldu. Eğer ilk yurt dışı tecrübeniz olacaksa kesinlikle Candelas eğitimi öneririm.

İngiltere | Yabancı Dil

Serkan Kandır

İki aylığına gittiğim Liverpool'dan dün itibari dönüş yaptım. Gidişimden dönüşüme kadar geçirdiğim sürede desteklerini esirgemeyen Cankutay Bey ve Akın Bey'e çok teşekkür ediyorum. Bu süreç içersinde hiç bir sorun yaşamadan ülkeme dönmeme yardımcı oldular. Yanlarında kaldığım aile oldukça yardımsever ve kibar insanlardı. Ayrıca dil okulu'da konusunda uzman kişiler ile donatılmıştı. Her şey için teşekküler.