+90 (312) 431 78 96 | +90 (505) 287 30 20


Kaplan International English - Cambridge - İngiltere

İngiltere , Cambridge | 741 kez incelendi.
Değerlendirme 10 / 0

KONUM

Okul Detayları

Neden Kaplan Dil Okulları:

Eğitimde 80 yıllık mükemmelliyet.

Dünya çapında 10 ülkede dil okulları.

Her yıl 150 ülkeden 40.000 den fazla öğrenciye eğitim imkanı.

Yüksek öğrenci memnuniyeti.

Kaplan, dünyanın dört bir tarafından gelen öğrenciler için İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca dil kursları sunan uluslararası lider bir eğitim kuruluşudur.

Cambridge Merkezinde alabileceğiniz Eğitimler:

Genel İngilizce Kursu:

Genel İngilizce kursları İngilizce dil bilginizi geliştirmek ve size gelecekte profesyonel ve akademik hayatınızda seçenekler sunmak için tasarlanmıştır.

Dersleri almanızın yanı sıra gittiğiniz yerleri gezmek ve keşfetmek için de yeterli vaktiniz olacaktır.

Genel İngilizce yarı-yoğun bir kurs programıdır ve farklı seviyelerden oluşan sınıflar ile Elementary (Başlangıç) seviyesinde advanced (İleri) seviyeye kadar tüm seviyelere uygundur.

Eğitim süresi 1-52 hafta arasınde değişmektedir.

Min. katılım yaşı 16 dır.

Sınıflar ortalama 12 kişiliktir.

Bu eğitimi; Londra Covent Garden, Bournemouth, Oxford, Londra Leicester Square, Manchester, Bath, Liverpool, Torquay şehirlerinde de alabilirsiniz.

Uzun Dönem İngilizce Kursları:

Yoğun Akademik Sömestir kursları, daha fazla ders saati ile İngilizce seviyenizi hızla yükseltmenizi sağlayan 6 aylık İngilizce kurslarıdır.

Genel İngilizce'nin öğrenilmesinin yanı sıra iş İngilizcesi ve sınav hazırlığı gibi kelime ve becerilere ilişkin dersler arasından seçim yapabilirsiniz.

Eğitim süresi 6 aydır.

Katılmak için gerekli düzey en az Başlangıç seviyesidir.

En az katılım yaşı 16 dır.

Bu eğitimi; Londra Covent Garden, Bournemouth, Oxford, Londra Leicester Square, Manchester, Bath, Liverpool, Torquay şehirlerinde alabilirsiniz.

Yoğun Akademik Yıl Kursu:

Gerçek bir üniversite yılı gibi tasarlanan Yoğun Akademik Yıl kursu sizin için pek çok açıdan unutulmaz olacak.

Unutmayacağınız yeni yeni yerler görür ve yeni deneyimler yaşarken, aynı zamanda dile uzun süreli maruz kalıp, uzmanlar tarafından verilen eğitim sayesinde kalıcı bir akıcılık kazanacaksınız.

Yoğun Akademik kursları ile her hafta mümkün olan en fazla sayıda dersi alırsınız ve ekstra derslerle İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Edebiyat, TOEFL ya da IELTS gibi alanlardaki özel yeteneklerinizi geliştirmeye yönelirsiniz.

Eğitim süresi 9 aydır.

Başlangıç seviyesinden itibaren eğitim alabilirsiniz.

Bu eğitimi; Londra Covent Garden, Bournemouth, Oxford, Londra Leicester Square, Manchester, Bath, Liverpool, Torquay şehirlerinde alabilirsiniz.

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu:

IELTS sınavı, özellikle İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada gibi ülkelerde üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için eğitim ve profesyonel amaçlara yönelik geniş çapta kabul gören bir İngilizce yeterlilik sınavıdır.

IELTS hazırlık kursu, size IELTS sınavında başarılı olmanız için gerekli İngilizce bilgisini ve sınav stratejilerini kazandırarak, daha iyi bir puan almanız için size yardımcı olması hedeflenmiştir.

Eğitim süresi 1-24 hafta arası değişmektedir.

Eğitime katılmak için istenen seviye Intermediate seviyedir.

Bu eğitimi; Londra Covent Garden, Bournemouth, Oxford, Manchester, Bath, Liverpool şehirlerinde alabilirsiniz. 

Yoğun İş İngilizcesi Kursu:

Yoğun İş İngilizcesi kursu, iş dünyasında başarılı olmanız için gerekli dil becerilerini sizlere kazandırır.

Bu kurs ile profesyonel bir iş çevresinde etkili biçimde nasıl iletişim kuracağınızı öğreneceksiniz.

Örnek olaylar ve canlandırmalara dayalı derslerde İş İngilizcesi becerileri kazanabilir ve özgeçmiş yazma gibi uygulamalı aktivitelerle İngilizce yazışma yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Eğitim süresi 1 hafta ve üzeridir.

Katılmak için gerekli seviye en az Intermediate olmalıdır.

En az katılım yaşı 16 dır.

Bu eğitimi; Londra Covent Garden, Liverpool şehirlerinde alabilirsiniz. 

Kaplan Üniversite Hazırlık Programı:

Bu program; bir yandan Kaplan’da İngilizce öğrenirken diğer yandan  Amerikan kampüs yaşamı ile tanışabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

32 hafta süren, iki sömestirlik bu program sayesinde; ileri düzeyde akıcı İngilizce konuşma becerileri geliştirmenin yanı sıra eleştirel ve analitik düşünme becerilerinizi güçlendirecek, eğitim ve öğretimin tümüyle İngilizce yapıldığı akademik ortamda derinlikli bir gerçek yaşam deneyimi yaşayacak ve dört prestijli Amerikan kurumunun birinden, burada eğitim görmüş olduğunuza dair değerli akademik referanslar elde etmiş olacaksınız.

Bir yandan akıcı konuşma becerilerinizi, İngilizcenin inceliklerine ilişkin bilginizi Kaplan okulunda aldığınız dersleriniz ile artırarak ilerletirken bir yandan da prestijli partner üniversitelerimizden biri bünyesinde sunulan kredili derslerden alabileceksiniz.

Partner olan okullar şunlardır; UC Santa Barbara, Pace Üniversitesi, George Washington Üniversitesi.

 

*Kaplan dil okulları; aile yanı konaklama ve öğrenci yurtlarında konaklama seçenekleri sunmaktadır.Videolar


Yorumlar

Yorum Ekle
10 / 0(0 değerlendirmeye göre.)
İngiltere | Sertifika

Ahsen İrem Uslu

Öncelikle, Akın Hoca'ya ve Cankutay Bey'e İngiltere'de dil öğrenimi için yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Aileme ve bana her zaman sevecenlikle yaklaştılar ve her konuda yardımcı oldular. Özellikle konaklama, vize ve Chester'daki gideceğim okul hakkında gerekli her türlü bilgiyi öğrenmemde bana kolaylık sağladılar. Onların güveni ve desteği sayesinde Chester'da bu yaz hem dil öğrenimimi geliştireceğim hem de yeni kültürlerle ve insanlarla tanışacağım. İyi ki Akın Hocayla ve ekibiyle tanışmışım. Ayrıca, İngiltere'ye gittikten sonrada yeni yorumlarda bulunacağım ve resimler paylaşacağım.

İngiltere | Sertifika

Yasel Uslu

Merhaba Arkadaşlar sizlere buradan bir kız babası olarak tekrar dan sesleniyorum 2017 yılında kızım Walt Disney World ICP programına katılmış ve bu programdan fazlasıyla memnun kalmasıyla birlikte çok büyük tecrübeler ve anılarla dönüş yaptı. Bu sene de IELTS eğitimi almak üzere İngiltere/Chester’i seçtik bu süreç esnasında bizlere her türlü desteği veren değerli Hocam Akın Bey, Gözde Hanım, Cankutay Bey’e sonsuz teşekkürler Candelas International Academy artık ailemizin bir parçası olarak görüyoruz ve eğitim hayatımızı Akın Demir hocamın tavsiyeleri eşliğinde yönlendiriyoruz. Güvenli eller de bu yolculuğa devam ettiğimiz için çok mutluyuz tekrar dan Akın Bey önderliğinde verdikleri katkılardan dolayı Candelas International Academy çalışanlarına teşekkürlerimi bir borç biliyorum.

İngiltere | Yabancı Dil

Uğur Yolaç

4 haftalık İngilizce kursu için İngiltere'ye Liverpool'a gittim. Tabii ki Candelas eğitim ve Cankutay beyin organizatörlüğünde her şey daha kolay oldu. Eğer ilk yurt dışı tecrübeniz olacaksa kesinlikle Candelas eğitimi öneririm.

İngiltere | Yabancı Dil

Serkan Kandır

İki aylığına gittiğim Liverpool'dan dün itibari dönüş yaptım. Gidişimden dönüşüme kadar geçirdiğim sürede desteklerini esirgemeyen Cankutay Bey ve Akın Bey'e çok teşekkür ediyorum. Bu süreç içersinde hiç bir sorun yaşamadan ülkeme dönmeme yardımcı oldular. Yanlarında kaldığım aile oldukça yardımsever ve kibar insanlardı. Ayrıca dil okulu'da konusunda uzman kişiler ile donatılmıştı. Her şey için teşekküler.