+90 (312) 431 78 96 | +90 (505) 287 30 20


Cavendish School of English

İngiltere , Bournemouth | 2325 kez incelendi.
Değerlendirme 10 / 0

KONUM

Okul Detayları

Cavendish School of English Okulu Hakkında:

Cavendish Dil Okulu; 1989 yılında İngiltere’nin Bournemouth şehrinde kurulmuştur.

Okul sakin, huzurlu, doğayla iç içe, tarihi bir binada eğitim vermektedir.

Cavendish School; British Council üyesidir.

Cavendish School; 2 farklı Ülke de eğitim imkânı vermektedir. Bunlar İngiltere-Bournemouth ve Maltadır.

Eğitim Alabileceğiniz Programlar:

Yetişkinler için İngilizce Kursları:

Derslerinin temel ilkesi: İletişim becerilerinin, kelime bilgisinin, dinleme becerilerinin ve anlama becerilerinin geliştirilmesi üzerine kurulmuştur.

Kursu başarıyla bitiren öğrenciler Cavendish Sertifikası almaya hak kazanmaktadır.

Haftalık ders saatleri; Genel İngilizce kursu-20 saat, Yoğun İngilizce Kursu-25 saat, Süper Yoğun İngilizce kursu-30 saat.

IELTS sınavına hazırlık kursunun kurs süresi 4-12 hafta arası değişmektedir. Haftalık 25 saat ders imkânı vardır. Ve kursa katılmak için en az Intermediate düzeyinde İngilizce bilgisine sahip olunmalıdır.  

İş İngilizcesi kurs süresi 1-50 hafta arasında değişmektedir. Haftalık 25 saat ders alınmaktadır.

Çocuklar için Yaz Kursları:

Yaz Kampı:

Yaş grubu: 10-18 yaş.

Kurs süresi: 1-10 hafta arası değişmektedir.

Haftalık 20 saat ders alınmaktadır.

Ders saatleri dışında okulun düzenlemiş olduğu aktivite programları mevcuttur. Bunlar arasında; Karaoke, Plaj Gezisi, Bowling, Lazer Oyunu gibi aktiviteleri sayabiliriz.

Grup Kursu:

Yıl boyunca, 18 yaş ve üstü yetişkin kişiler grup olarak İngilizce eğitimi alabilirler.

Yıl boyunca, 7 ve 17 yaş arası kişiler grup lideri eşliğinde İngilizce eğitimi alabilirler.

Konaklama:

Aile Yanı Konaklama

Rezidans Konaklama


Fotoğraflar


Videolar


Yorumlar

Yorum Ekle
10 / 0(0 değerlendirmeye göre.)
İngiltere | Sertifika

Ahsen İrem Uslu

Öncelikle, Akın Hoca'ya ve Cankutay Bey'e İngiltere'de dil öğrenimi için yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Aileme ve bana her zaman sevecenlikle yaklaştılar ve her konuda yardımcı oldular. Özellikle konaklama, vize ve Chester'daki gideceğim okul hakkında gerekli her türlü bilgiyi öğrenmemde bana kolaylık sağladılar. Onların güveni ve desteği sayesinde Chester'da bu yaz hem dil öğrenimimi geliştireceğim hem de yeni kültürlerle ve insanlarla tanışacağım. İyi ki Akın Hocayla ve ekibiyle tanışmışım. Ayrıca, İngiltere'ye gittikten sonrada yeni yorumlarda bulunacağım ve resimler paylaşacağım.

İngiltere | Sertifika

Yasel Uslu

Merhaba Arkadaşlar sizlere buradan bir kız babası olarak tekrar dan sesleniyorum 2017 yılında kızım Walt Disney World ICP programına katılmış ve bu programdan fazlasıyla memnun kalmasıyla birlikte çok büyük tecrübeler ve anılarla dönüş yaptı. Bu sene de IELTS eğitimi almak üzere İngiltere/Chester’i seçtik bu süreç esnasında bizlere her türlü desteği veren değerli Hocam Akın Bey, Gözde Hanım, Cankutay Bey’e sonsuz teşekkürler Candelas International Academy artık ailemizin bir parçası olarak görüyoruz ve eğitim hayatımızı Akın Demir hocamın tavsiyeleri eşliğinde yönlendiriyoruz. Güvenli eller de bu yolculuğa devam ettiğimiz için çok mutluyuz tekrar dan Akın Bey önderliğinde verdikleri katkılardan dolayı Candelas International Academy çalışanlarına teşekkürlerimi bir borç biliyorum.

İngiltere | Yabancı Dil

Uğur Yolaç

4 haftalık İngilizce kursu için İngiltere'ye Liverpool'a gittim. Tabii ki Candelas eğitim ve Cankutay beyin organizatörlüğünde her şey daha kolay oldu. Eğer ilk yurt dışı tecrübeniz olacaksa kesinlikle Candelas eğitimi öneririm.

İngiltere | Yabancı Dil

Serkan Kandır

İki aylığına gittiğim Liverpool'dan dün itibari dönüş yaptım. Gidişimden dönüşüme kadar geçirdiğim sürede desteklerini esirgemeyen Cankutay Bey ve Akın Bey'e çok teşekkür ediyorum. Bu süreç içersinde hiç bir sorun yaşamadan ülkeme dönmeme yardımcı oldular. Yanlarında kaldığım aile oldukça yardımsever ve kibar insanlardı. Ayrıca dil okulu'da konusunda uzman kişiler ile donatılmıştı. Her şey için teşekküler.